Filharmonia
Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi w światowym standardzie, między innymi organizację spotkań biznesowych, szkoleń, wieczorów tematycznych i innych spotkań, które miałyby odznaczać się oryginalnością i profesjonalizmem.
W połączeniu z najwyższej klasy repertuarem Filharmonii Łódzkiej i wspaniałą lokalizacją najwyższa jakość naszych usług cateringowych pozwala na organizowanie niepowtarzalnych wydarzeń na styku kultury i integracji, które zapadną w pamięć nawet najbardziej wymagającym.
 
W zależności od ilości uczestników, do Państwa potrzeb dopasowana zostanie idealnych rozmiarów sala oraz obsługa najwyższej jakości.
Grupy od 20 do 120 osób zapraszamy do Sali Kameralnej.
Grupy liczące od 200 do 660 osób zapraszamy do Głównej Sali Koncertowej
Dla grup liczących powyżej 1200 osób organizujemy bankiety i coctaile.
 
Jeżeli poszukują Państwo wydarzenia, które połączy wysoką kulturę ze znakomitą kuchnią i wyjątkową atmosferą, będziemy bardziej niż zaszczyceni możliwością zorganizowania dla Państwa idealnej konferencji, szkolenia czy spotkania towarzyskiego.
 
Your Catering Group
Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom usług kulinarnych na najwyższym poziomie oraz ciągłe kreowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań cateringowych. Jesteśmy zawsze zorientowani na Klienta i jego indywidualne oczekiwania. Do każdego zlecenia  marka YCG ma być rozpoznawalna jako gwarancja jakości, bezpieczeństwa i oryginalności form serwisu.


Polska: Łódź 91-357, ul.Lisciasta 17 | tel/faks: 42 658 50 66, gsm: +48 501 592 066 | email:biuro@cateringpolska.pl | marketnig: +48 501 036 356 | marketing@cateringpolska.pl