Foodservice
Jednym z naszych wiodących działów w branży cateringowej jest wyżywienie zbiorowe
(restauracje firmowe, stołówki, kantyny, punkty wydawcze). Za główny cel działalności tego działu zawsze stawiamy sobie spowodowanie aby jak największy procent zatrudnionych tam pracowników korzystał z naszych usług.

Wyniki te uzyskujemy poprzez:

- indywidualne traktowanie danej firmy jako niezależnego rynku do zdobycia,

- koncentrowanie się na indywidualnych gustach i wymaganiach pracowników na  podstawie których powstają uszyte na miarę menu dekadowe,

- prowadzenie bieżących badań opinii co do wielu aspektów prowadzonych usług: menu, obsługa, serwis itp.,

- ciągłe rozszerzanie i urozmaicanie menu innych dań oraz tzw. artykułów bufetowych.

Nasze 1000 m2 zaplecze wraz z zespołem 5 kucharzy pozwala na produkcję codziennie ponad 1500 porcji posiłków a własny park samochodów dostawczych na jego płynną dystrybucję do kilku oddziałów:

- P&G Łódź ul. Wodna 11/13 – od 10 lat

- PRIMA S.A. Zakłady Pierścieni Tłokowych Łódź ul. Liściasta 17- od 12.2006 r. - korzysta 80% uprawnionych

- CORNING CABLES w Tulipan Park Stryków- od 01.2007 r.- 90 % uprawnionych

- PHILIPS LIGHTING  POLAND S.A. Pabianice – 3 oddzielne restauracje

W najbliższym czasie przygotowujemy otwarcie kolejnych 3 punktów, również oddział w Polsce północnej. Nasze możliwości organizacyjne i produkcyjne powodują, iż jesteśmy do pełnej dyspozycji dla nowych potencjalnych Klientów chcących korzystać z usług największej lokalnej marki w branży żywienia zbiorowego firm. Z wielką przyjemnością udamy się do Państwa na konsultacje w celu przygotowanie indywidualnie uszytej oferty obsługi cateringowej.

Polska: Łódź 91-357, ul.Lisciasta 17 | tel/faks: 42 658 50 66, gsm: +48 501 592 066 | email:biuro@cateringpolska.pl | marketnig: +48 501 036 356 | marketing@cateringpolska.pl